USA Industrials ZUSAE2X22
Part No.:
ZUSAE2X22
Description:
O-RING EPDM BLACK PK50
Shipping
Inventory:2
Comments
ZUSAE2X22 Specifications
Diameter - Inside:
0.866" (22.00mm)
Diameter - Outside:
1.024" (26.00mm)
Width / Cross Section:
0.079" (2.00mm)
Operating Temperature:
-56°C ~ 149°C