USA Industrials ZUSAH1.5X100
Part No.:
ZUSAH1.5X100
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK5
Shipping
Inventory:173
Comments
ZUSAH1.5X100 Specifications
Diameter - Inside:
3.937" (100.00mm)
Diameter - Outside:
4.055" (103.00mm)
Width / Cross Section:
0.059" (1.50mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C