USA Industrials ZUSAH1.5X19.5
Part No.:
ZUSAH1.5X19.5
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK100
Shipping
Inventory:2
Comments
ZUSAH1.5X19.5 Specifications
Diameter - Inside:
0.768" (19.50mm)
Diameter - Outside:
0.886" (22.50mm)
Width / Cross Section:
0.059" (1.50mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C