USA Industrials ZUSAH1.5X25
Part No.:
ZUSAH1.5X25
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK100
Shipping
Inventory:2
Comments
ZUSAH1.5X25 Specifications
Diameter - Inside:
0.984" (25.00mm)
Diameter - Outside:
1.102" (28.00mm)
Width / Cross Section:
0.059" (1.50mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C