USA Industrials ZUSAH1.5X25.5
Part No.:
ZUSAH1.5X25.5
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK50
Shipping
Inventory:2
Comments
ZUSAH1.5X25.5 Specifications
Diameter - Inside:
1.004" (25.50mm)
Diameter - Outside:
1.122" (28.50mm)
Width / Cross Section:
0.059" (1.50mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C