USA Industrials ZUSAH1.5X4
Part No.:
ZUSAH1.5X4
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK100
Shipping
Inventory:779
Comments
ZUSAH1.5X4 Specifications
Diameter - Inside:
0.157" (4.00mm)
Diameter - Outside:
0.276" (7.00mm)
Width / Cross Section:
0.059" (1.50mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C