USA Industrials ZUSAH1.5X4.5
Part No.:
ZUSAH1.5X4.5
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK100
Shipping
Inventory:768
Comments
ZUSAH1.5X4.5 Specifications
Diameter - Inside:
0.177" (4.50mm)
Diameter - Outside:
0.295" (7.50mm)
Width / Cross Section:
0.059" (1.50mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C