USA Industrials ZUSAH1.5X5
Part No.:
ZUSAH1.5X5
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK100
Shipping
Inventory:548
Comments
ZUSAH1.5X5 Specifications
Diameter - Inside:
0.197" (5.00mm)
Diameter - Outside:
0.315" (8.00mm)
Width / Cross Section:
0.059" (1.50mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C