USA Industrials ZUSAH1.5X57
Part No.:
ZUSAH1.5X57
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK25
Shipping
Inventory:1
Comments
ZUSAH1.5X57 Specifications
Diameter - Inside:
2.244" (57.00mm)
Diameter - Outside:
2.362" (60.00mm)
Width / Cross Section:
0.059" (1.50mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C