USA Industrials ZUSAH1.5X6
Part No.:
ZUSAH1.5X6
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK100
Shipping
Inventory:529
Comments
ZUSAH1.5X6 Specifications
Diameter - Inside:
0.236" (6.00mm)
Diameter - Outside:
0.354" (9.00mm)
Width / Cross Section:
0.059" (1.50mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C