USA Industrials ZUSAH1.5X66
Part No.:
ZUSAH1.5X66
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK25
Shipping
Inventory:1
Comments
ZUSAH1.5X66 Specifications
Diameter - Inside:
2.598" (66.00mm)
Diameter - Outside:
2.717" (69.00mm)
Width / Cross Section:
0.059" (1.50mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C