USA Industrials ZUSAH1.5X67
Part No.:
ZUSAH1.5X67
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK25
Shipping
Inventory:2
Comments
ZUSAH1.5X67 Specifications
Diameter - Inside:
2.638" (67.00mm)
Diameter - Outside:
2.756" (70.00mm)
Width / Cross Section:
0.059" (1.50mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C