USA Industrials ZUSAH1.78X79
Part No.:
ZUSAH1.78X79
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK5
Shipping
Inventory:1
Comments
ZUSAH1.78X79 Specifications
Diameter - Inside:
3.110" (79.00mm)
Diameter - Outside:
3.250" (82.56mm)
Width / Cross Section:
0.070" (1.78mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C