USA Industrials ZUSAH1.8X1.8
Part No.:
ZUSAH1.8X1.8
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK25
Shipping
Inventory:148
Comments
ZUSAH1.8X1.8 Specifications
Diameter - Inside:
0.071" (1.80mm)
Diameter - Outside:
0.213" (5.40mm)
Width / Cross Section:
0.071" (1.80mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C