USA Industrials ZUSAH1.8X2.24
Part No.:
ZUSAH1.8X2.24
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK25
Shipping
Inventory:213
Comments
ZUSAH1.8X2.24 Specifications
Diameter - Inside:
0.088" (2.24mm)
Diameter - Outside:
0.230" (5.84mm)
Width / Cross Section:
0.071" (1.80mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C