USA Industrials ZUSAH1.8X4.87
Part No.:
ZUSAH1.8X4.87
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK25
Shipping
Inventory:167
Comments
ZUSAH1.8X4.87 Specifications
Diameter - Inside:
0.192" (4.88mm)
Diameter - Outside:
0.333" (8.47mm)
Width / Cross Section:
0.071" (1.80mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C