USA Industrials ZUSAH1X12
Part No.:
ZUSAH1X12
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK100
Shipping
Inventory:655
Comments
ZUSAH1X12 Specifications
Diameter - Inside:
0.472" (12.00mm)
Diameter - Outside:
0.551" (14.00mm)
Width / Cross Section:
0.039" (1.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C