USA Industrials ZUSAH1X20
Part No.:
ZUSAH1X20
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK100
Shipping
Inventory:553
Comments
ZUSAH1X20 Specifications
Diameter - Inside:
0.787" (20.00mm)
Diameter - Outside:
0.866" (22.00mm)
Width / Cross Section:
0.039" (1.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C