USA Industrials ZUSAH1X21.5
Part No.:
ZUSAH1X21.5
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK50
Shipping
Inventory:5
Comments
ZUSAH1X21.5 Specifications
Diameter - Inside:
0.846" (21.50mm)
Diameter - Outside:
0.925" (23.50mm)
Width / Cross Section:
0.039" (1.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C