USA Industrials ZUSAH1X26
Part No.:
ZUSAH1X26
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK25
Shipping
Inventory:311
Comments
ZUSAH1X26 Specifications
Diameter - Inside:
1.024" (26.00mm)
Diameter - Outside:
1.102" (28.00mm)
Width / Cross Section:
0.039" (1.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C