USA Industrials ZUSAH1X4.5
Part No.:
ZUSAH1X4.5
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK100
Shipping
Inventory:585
Comments
ZUSAH1X4.5 Specifications
Diameter - Inside:
0.177" (4.50mm)
Diameter - Outside:
0.256" (6.50mm)
Width / Cross Section:
0.039" (1.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C