USA Industrials ZUSAH1X52
Part No.:
ZUSAH1X52
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK10
Shipping
Inventory:183
Comments
ZUSAH1X52 Specifications
Diameter - Inside:
2.047" (52.00mm)
Diameter - Outside:
2.126" (54.00mm)
Width / Cross Section:
0.039" (1.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C