USA Industrials ZUSAH1X65
Part No.:
ZUSAH1X65
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK5
Shipping
Inventory:141
Comments
ZUSAH1X65 Specifications
Diameter - Inside:
2.559" (65.00mm)
Diameter - Outside:
2.638" (67.00mm)
Width / Cross Section:
0.039" (1.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C