USA Industrials ZUSAH2.4X20.3
Part No.:
ZUSAH2.4X20.3
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK100
Shipping
Inventory:3
Comments
ZUSAH2.4X20.3 Specifications
Diameter - Inside:
0.799" (20.29mm)
Diameter - Outside:
0.988" (25.10mm)
Width / Cross Section:
0.094" (2.40mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C