USA Industrials ZUSAH2.4X21.8
Part No.:
ZUSAH2.4X21.8
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK25
Shipping
Inventory:730
Comments
ZUSAH2.4X21.8 Specifications
Diameter - Inside:
0.858" (21.79mm)
Diameter - Outside:
1.047" (26.60mm)
Width / Cross Section:
0.094" (2.40mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C