USA Industrials ZUSAH2.4X3.3
Part No.:
ZUSAH2.4X3.3
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK100
Shipping
Inventory:5
Comments
ZUSAH2.4X3.3 Specifications
Diameter - Inside:
0.130" (3.30mm)
Diameter - Outside:
0.319" (8.10mm)
Width / Cross Section:
0.094" (2.40mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C