USA Industrials ZUSAH2.4X34.6
Part No.:
ZUSAH2.4X34.6
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK25
Shipping
Inventory:4
Comments
ZUSAH2.4X34.6 Specifications
Diameter - Inside:
1.362" (34.60mm)
Diameter - Outside:
1.551" (39.40mm)
Width / Cross Section:
0.094" (2.40mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C