USA Industrials ZUSAH2.4X51.6
Part No.:
ZUSAH2.4X51.6
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK25
Shipping
Inventory:3
Comments
ZUSAH2.4X51.6 Specifications
Diameter - Inside:
2.031" (51.60mm)
Diameter - Outside:
2.220" (56.40mm)
Width / Cross Section:
0.094" (2.40mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C