USA Industrials ZUSAH2.5X10
Part No.:
ZUSAH2.5X10
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK100
Shipping
Inventory:131
Comments
ZUSAH2.5X10 Specifications
Diameter - Inside:
0.394" (10.00mm)
Diameter - Outside:
0.591" (15.00mm)
Width / Cross Section:
0.098" (2.49mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C