USA Industrials ZUSAH2.5X23.5
Part No.:
ZUSAH2.5X23.5
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK10
Shipping
Inventory:4
Comments
ZUSAH2.5X23.5 Specifications
Diameter - Inside:
0.925" (23.50mm)
Diameter - Outside:
1.122" (28.50mm)
Width / Cross Section:
0.098" (2.49mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C