USA Industrials ZUSAH2.5X26
Part No.:
ZUSAH2.5X26
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK50
Shipping
Inventory:1
Comments
ZUSAH2.5X26 Specifications
Diameter - Inside:
1.024" (26.00mm)
Diameter - Outside:
1.220" (31.00mm)
Width / Cross Section:
0.098" (2.49mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C