USA Industrials ZUSAH2.5X30
Part No.:
ZUSAH2.5X30
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK50
Shipping
Inventory:2
Comments
ZUSAH2.5X30 Specifications
Diameter - Inside:
1.181" (30.00mm)
Diameter - Outside:
1.378" (35.00mm)
Width / Cross Section:
0.098" (2.49mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C