USA Industrials ZUSAH2.5X46
Part No.:
ZUSAH2.5X46
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK10
Shipping
Inventory:2
Comments
ZUSAH2.5X46 Specifications
Diameter - Inside:
1.811" (46.00mm)
Diameter - Outside:
2.008" (51.00mm)
Width / Cross Section:
0.098" (2.49mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C