USA Industrials ZUSAH2.5X47
Part No.:
ZUSAH2.5X47
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK50
Shipping
Inventory:4
Comments
ZUSAH2.5X47 Specifications
Diameter - Inside:
1.850" (47.00mm)
Diameter - Outside:
2.047" (52.00mm)
Width / Cross Section:
0.098" (2.49mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C