USA Industrials ZUSAH2.5X57
Part No.:
ZUSAH2.5X57
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK25
Shipping
Inventory:1
Comments
ZUSAH2.5X57 Specifications
Diameter - Inside:
2.244" (57.00mm)
Diameter - Outside:
2.441" (62.00mm)
Width / Cross Section:
0.098" (2.49mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C