USA Industrials ZUSAH2X102
Part No.:
ZUSAH2X102
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK5
Shipping
Inventory:1
Comments
ZUSAH2X102 Specifications
Diameter - Inside:
4.016" (102.00mm)
Diameter - Outside:
4.173" (106.00mm)
Width / Cross Section:
0.079" (2.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C