USA Industrials ZUSAH2X146
Part No.:
ZUSAH2X146
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK5
Shipping
Inventory:1
Comments
ZUSAH2X146 Specifications
Diameter - Inside:
5.748" (146.00mm)
Diameter - Outside:
5.906" (150.00mm)
Width / Cross Section:
0.079" (2.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C