USA Industrials ZUSAH2X160
Part No.:
ZUSAH2X160
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK2
Shipping
Inventory:165
Comments
ZUSAH2X160 Specifications
Diameter - Inside:
6.299" (160.00mm)
Diameter - Outside:
6.457" (164.00mm)
Width / Cross Section:
0.079" (2.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C