USA Industrials ZUSAH2X20.5
Part No.:
ZUSAH2X20.5
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK100
Shipping
Inventory:4
Comments
ZUSAH2X20.5 Specifications
Diameter - Inside:
0.807" (20.50mm)
Diameter - Outside:
0.965" (24.50mm)
Width / Cross Section:
0.079" (2.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C