USA Industrials ZUSAH2X21
Part No.:
ZUSAH2X21
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK100
Shipping
Inventory:183
Comments
ZUSAH2X21 Specifications
Diameter - Inside:
0.827" (21.00mm)
Diameter - Outside:
0.984" (25.00mm)
Width / Cross Section:
0.079" (2.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C