USA Industrials ZUSAH2X23
Part No.:
ZUSAH2X23
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK50
Shipping
Inventory:3
Comments
ZUSAH2X23 Specifications
Diameter - Inside:
0.906" (23.00mm)
Diameter - Outside:
1.063" (27.00mm)
Width / Cross Section:
0.079" (2.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C