USA Industrials ZUSAH2X29
Part No.:
ZUSAH2X29
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK50
Shipping
Inventory:5
Comments
ZUSAH2X29 Specifications
Diameter - Inside:
1.142" (29.00mm)
Diameter - Outside:
1.299" (33.00mm)
Width / Cross Section:
0.079" (2.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C