USA Industrials ZUSAH2X31
Part No.:
ZUSAH2X31
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK50
Shipping
Inventory:1
Comments
ZUSAH2X31 Specifications
Diameter - Inside:
1.220" (31.00mm)
Diameter - Outside:
1.378" (35.00mm)
Width / Cross Section:
0.079" (2.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C