USA Industrials ZUSAH2X33
Part No.:
ZUSAH2X33
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK50
Shipping
Inventory:5
Comments
ZUSAH2X33 Specifications
Diameter - Inside:
1.299" (33.00mm)
Diameter - Outside:
1.457" (37.00mm) 1-7/16"
Width / Cross Section:
0.079" (2.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C