USA Industrials ZUSAH2X37
Part No.:
ZUSAH2X37
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK50
Shipping
Inventory:119
Comments
ZUSAH2X37 Specifications
Diameter - Inside:
1.457" (37.00mm)
Diameter - Outside:
1.614" (41.00mm)
Width / Cross Section:
0.079" (2.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C