USA Industrials ZUSAH2X44
Part No.:
ZUSAH2X44
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK25
Shipping
Inventory:5
Comments
ZUSAH2X44 Specifications
Diameter - Inside:
1.732" (44.00mm)
Diameter - Outside:
1.890" (48.00mm)
Width / Cross Section:
0.079" (2.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C