USA Industrials ZUSAH2X52
Part No.:
ZUSAH2X52
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK25
Shipping
Inventory:3
Comments
ZUSAH2X52 Specifications
Diameter - Inside:
2.047" (52.00mm)
Diameter - Outside:
2.205" (56.00mm)
Width / Cross Section:
0.079" (2.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C