USA Industrials ZUSAH3.1X59.4
Part No.:
ZUSAH3.1X59.4
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK25
Shipping
Inventory:1
Comments
ZUSAH3.1X59.4 Specifications
Diameter - Inside:
2.339" (59.41mm)
Diameter - Outside:
2.583" (65.60mm)
Width / Cross Section:
0.122" (3.10mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C