USA Industrials ZUSAH3.53X49.21
Part No.:
ZUSAH3.53X49.21
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK25
Shipping
Inventory:1
Comments
ZUSAH3.53X49.21 Specifications
Diameter - Inside:
1.937" (49.20mm)
Diameter - Outside:
2.215" (56.27mm)
Width / Cross Section:
0.139" (3.53mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C