USA Industrials ZUSAH3.53X68.26
Part No.:
ZUSAH3.53X68.26
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK25
Shipping
Inventory:3
Comments
ZUSAH3.53X68.26 Specifications
Diameter - Inside:
2.687" (68.25mm)
Diameter - Outside:
2.965" (75.32mm)
Width / Cross Section:
0.139" (3.53mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C